Kilka słów o nas

 

Janusz Adamiak

RADCA PRAWNY

Absolwent Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie.

10 lat pracy w prokuraturze, radca prawny od maja 1984r - wpis nr KO 280/84. w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Koszalinie. Członek Rady Okręgowej Izby Radców. Posiada rozległą wiedzę teoretyczną i ogromne doświadczenie praktyczne w zawodzie.

Specjalizuje się w prawie handlowym, gospodarczym, cywilnym, administracyjnym oraz w prawie zamówień publicznych. Absolwent podyplomowego studium podatkowego w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu w 1996r.

Współtwórca i twórca prawny takich podmiotów prawa handlowego, jak między innymi ABEX sp. z o.o., EKO-TRANS Kowalikowie Sp. Jawna, ELMILK sp. z o.o., GlOB-TRANS sp. z o.o., GKF SA w Szczecinie, INFOMAC sp. z o.o., INFOMAC sp. z o.o. Sp. komandytowa., LMP sp. z o.o., Market Ubezpieczeń sp. z o.o., MARK-BUD sp. z o.o., MJM TRANSPED sp. z o.o. w Złotowie, PWiK sp. z o.o. (przekształcenie z przedsiębiorstwa komunalnego), Sąsiedzi - Obsługa Nieruchomości sp. z o.o., WOODPOL sp. z o.o.

Agnieszka Adamiak - Szweda

RADCA PRAWNY

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego.

Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Koszalinie. W 2012r. wpisana na listę radców prawnych. Doświadczenie zawodowe zdobywa pracując w kancelarii od 2007r.

Specjalizuje się w sprawach gospodarczych, jak również cywilnych, spadkowych, z zakresu prawa pracy i związanych z uzyskiwaniem odszkodowań.

Katarzyna Adamiak

RADCA PRAWNY

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Odbywa aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Koszalinie. W kancelarii pracuje od 2010r.

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i cywilnym. W Kancelarii zajmuje się również sądowym dochodzeniem spornych roszczeń.

Krzysztof Szweda

RADCA PRAWNY

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na kierunkach magisterskich: Ekonomika Przedsiębiorstw (Wydział Zarządzania UG) oraz Prawo (Wydział Prawa i Administracji UG).

W 2020 roku ukonczyl aplikacje radcowska w Okregowej Izbie Radcow Prawnych w Koszalinie. Z kancelarią współpracuje od roku 2013.

Specjalizuje się w Prawie zamówień publicznych.

DO GÓRY